Jak přistUpujeme k oblasti Filantropie? Představujeme jednotlivé kořeny naší společenské odpovědnosti

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Ke společenské odpovědnosti nezbytně patří také Filantropie neboli dobročinnost. Ta je pro nás od založení společnosti velmi důležitá a mnoho projektů, nadací a spolků podporujeme dlouhodobě.

filantropie

Kde všude pácháme dobro?

Dlouhodobě podporujeme charitativní organizace Alsa a Cesta domů. Naši zaměstnanci i členové vedení se pravidelně účastní mnoha charitativních akcí a jako celá firma se pravidelně zapojujeme do charitativních výzev. Kdo by neznal Movember či Ponožkovou výzvu.

Jsme součástí projektu Aktivní město, který podporuje v českých městech nejrůznější sportovní aktivity a snaží se tak všem obyvatelům dopřát možnost pohybu. Často pořádáme dobročinné sbírky – například drogerie a trvanlivých potravin do potravinové sbírky nebo oblečení a hračky do dětských domovů. Každoročně se také účastníme Give&Gain Day, největšího setkání dobrovolníků, a pomáháme tam, kde je právě potřeba.

Věříme, že smysluplná podpora obecně prospěšných účelů je důležitá pro celou lidskou společnost.

A už jste viděli nový web pro naši strategii společenské odpovědnosti?

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…