Menší papírové poukázky na jídlo a volný čas šetří stromy

Společenská odpovědnost

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Češi si oblíbili digitalizaci. Řada zaměstnanců ale stále upřednostňuje papírové poukázky. My v Up ČR to respektujeme a papírové poukázky vylepšujeme. Nyní jsou menší a zachráníme tím přes 56 stromů ročně!

menší papírové poukázky

Digitalizace jde s dobou

Mnoho benefitů jsme již zdigitalizovali. Je to trend, který je oblíbený a není se čemu divit. Elektronické benefitní karty jsou ekologičtější a umožňují např. rychlejší převod peněz nejen pro vás, ale i pro partnerské provozovny. Uleví i personalistům na HR odděleních od zbytečné administrativy, a navíc si můžete užívat všechny výhody aplikace Můj Up.

Platit lze buď přímo elektronickou kartou, ale čím dál častější jsou také platby hodinkami či mobilním telefonem prostřednictvím Apple Pay či Google Pay. Vše jde maximálně pohodlně, flexibilně a bezkontaktně.

V rámci digitalizace také maximálně pečujeme o vaše bezpečí a produkty neustále inovujeme. Od července 2023 tak můžete využívat např. biometrické ověřování plateb pomocí aplikace Up Klíč. Platby jsou ověřovány pomocí otisku prstu či skenu obličeje. Je to zaručeně nejbezpečnější metoda potvrzování plateb, protože biometrické údaje nelze obejít.

Menší papírové poukázky zachrání přes 56 stromů

Protože víme, že někteří z vás stále nedají dopustit na papírové poukázky, rozhodně je nerušíme, ale inovujeme. Zmenšením chráníme životní prostředí, omezujeme uhlíkovou stopu, šetříme stromy i místo ve vaší peněžence. Menší papírové poukázky totiž ušetří více jak 56 stromů ročně!

papírové poukázky

Stromy sázíme i sami vlastnoručně

Na podpoře přírody nám záleží. A protože opravdu rádi pomáháme, mohou naši zaměstnanci dokonce čerpat až 3 dny volna ročně na různé charitativní účely. V loňském roce jsme pomáhali přímo vlastníma rukama! Spolu s našimi akčními kolegy a neziskovou organizací Sázíme stromy jsme vysadili 25 třešní v obci Úholičky. Byla to odpověď na smutnou realitu dneška, ve které je běžný velký úbytek stromů a keřů v přírodě, obcích a městech. Ale také sucho, klimatické změny a odlesňování. Naše planeta má být zelená, tak k tomu přispějte spolu s námi i vy!

Zajímá vás, jaké další kroky podnikáme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…